FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kongres Pediatryczno-Żywieniowy to jedno z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów z dziedziny dietetyki, pediatrii i pedagogiki w Polsce. Jest to wydarzenie rokrocznie skupiające setki specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie żywienia i pediatrii.

Kolejna edycja Kongresu odbywa się 18-19 listopada 2023 roku. To 2 dni eksperckiej i praktycznej wiedzy opartej o dowody naukowe (ang. evidence based medicine, EBM).

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formie on-line na specjalnej platformie. Zaproszenia do udziału prześlemy kilka dni przed wydarzeniem na adresy rejestracyjne 🙂

Aby wziąć udział w Kongresie należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej kongres.eletive.pl w zakładce “Zarejestruj się!”, a następnie dokonać opłaty za wybrany bilet.

Jak najbardziej! Wysyłamy faktury VAT (23%) w ciągu 7 dni od zaksięgowania. W przypadku zakupu biletu na powyżej 30 dni przed wydarzeniem wystawiamy faktury zaliczkowe (w tym przypadku, gdy opłata stanowi pełną kwotę nie ma potrzeby wystawiania faktury końcowej – niemniej, taki dokument możemy również wystawić na wniosek Uczestnika).

Z biletów ulgowych skorzystać mogą osoby fizyczne, które na dzień rozpoczęcia wydarzenia będą czynnymi studentami i posiadają legitymację (należy podać jej numer podczas rejestracji) lub inny dokument poświadczający kontynuację nauki. Mogą być to osoby również powyżej 26. roku życia. Bilety ulgowe nie są skierowane dla przedsiębiorstw.

Test Pediatryczno-Żywieniowy to świetna okazja do sprawdzenia i certyfikacji swojej wiedzy po zakończeniu wykładów. Każda osoba, która uzyska >75% z testu otrzyma tytuł Specjalisty Przyjaznego Dzieciom oraz stosowny certyfikat. Test odbywa się na zakończenie 2. dnia wykładowego i obowiązuje na nim wyłącznie wiedza z wykładów tegorocznej edycji Kongresu. Dodatkowo, oprócz tytułu Specjalisty i certyfikatu dla osób, które otrzymają najwyższe wyniki z Testów przewidywane są ciekawe nagrody książkowe od naszych Partnerów 🙂

Pakiet gadżetów wlicza standardowe upominki konferencyjne, takie jak m.in. torba konferencyjna, certyfikat potwierdzający uczestnictwo, teczka konferencyjna, długopis, notes oraz oferty od naszych Partnerów!

Tak, jak najbardziej! Półroczny dostęp do specjalnej platformy z wykładami przekażemy w ciągu 10 dni od zakończenia wydarzenia na adres rejestracyjny 🙂 Wyłącznie osoby, które wykupiły dostęp live nie otrzymają dostępu pokonferencyjnego.

Poprosimy o wiadomość mailową na kontakt@eletive.pl

Kongres jest certyfikowany, dlatego certyfikat przysługuje wszystkim Uczestnikom! W przypadku wykupienia opcji z dostępem pokonferencyjnym – certyfikat wygenerujesz w formie elektronicznej na naszej platformie do której otrzymasz dostęp w ciągu 10 dni od zakończenia konferencji.

W przypadku zakupu biletu live, e-certyfikaty przekażemy w ciągu 14 dni na maile rejestracyjne.

Skontaktuj się z nami na kontakt@eletive.pl 

Wyślemy dane na które będzie można dokonać przelewu 🙂

Do 14 dni od zakończenia Kongresu. Poinformujemy o tym drogą mailową 🙂

Aby zapewnić wszystkim Uczestnikom jednakowy poziom trudności i taki sam zestaw pytań oraz podobne warunki dla zdania testu – umożliwiamy tylko jeden termin Testu Pediatryczno-Żywieniowego na jedna edycję Kongresu. W przypadku niepowodzenia będzie można spróbować na kolejnym Kongresie!

Tak, wszelkie zmiany aktualnych biletów są możliwe w przypadku dostępności. Poprosimy o wiadomość mailową na adres: p.szymanska@eletive.pl

Dostęp do wydarzenia wysyłamy na kilka dni przed wydarzeniem. Prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, a w przypadku braku zaproszenia, zapraszamy do kontaktu na kontakt@eletive.pl

Z kolei dostęp pokonferencyjny przekazujemy w ciągu 10 dni od zakończenia wydarzenia.